Čakrová svíčka 1 čakra

Ručně vyrobena čakrová svíčka s květovou esencí harmonizuje odpovídající čakru. Při zapálení se aktivuje energie květové esence a svíčka svým světlem a energií zaplní váš prostor uklidňující a laskavou energií. Inspiruje nás ke spojení sama se sebou a naladění se na to nejdůležitější v daný okamžik.

Kořenová čakra má barvu červenou, její zaměření je fyzické přežití, uzemnění: Když je tato čakra zdravá, dobíjí nás a dává nám pocit bezpečí. Určuje naše základní instinkty.

Blokády v této čakře způsobují materiální myšlení, hněv, agresi, lidé s touto blokací neumí překonávat životní překážky. 

WARATAH

NEROVNOVÁHA - smutky, melancholie, vnitřně bolavý, rozčarovaný, pocit bezmoci                                                                                                                POZITIVNÍ - sebevědomí, vrací se k osobní víře a odvaze, přizpůsobení se daným situacím, zůstává silný ve své víře, bez ohledu na to, co si ostatní myslí nebo říkají

BOTTLEBRUSH

NEROVNOVÁHA - bojí se pustit minulost, houževnatost, těžce snáší změny, chycen v předem daných vzorcích, puberta, těhotenství, menopauza, krize středního věku                                                                                              POZITIVNÍ - otevírá nové možnosti, obnovuje sílu a flexibilitu při řešení nových výzev, přijímá a zvládá změny s klidem a důvěrou, žije tady a ted, v přítomností

Složení: palmový vosk, květová esence Love Remedies Waratah a Bottlebrush

Meditace na plamen svíčky

Připravte si vhodné prostředí.

Vydýchejte se, zklidněte dech, a pak se již soustřeďte jen na plamen svíčky.

Nechte myšlenky plynout a nevěnujte jim pozornost.

Tak jako se životem samotným, tak i s meditací se úzce pojí dech. Správné dýchání v meditaci hraje klíčovou roli. Slouží zde ke zklidnění těla, ducha a celkového navození vnitřního klidu. Po meditaci mohou přicházet odpovědi na vaše otázky.

Svíčky jsou vyrobeny z palmového vosku, který má certifikát, že je 100% přírodní, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje petrolej, žádné ropné deriváty, pesticidy ani herbicidy jak je tomu u klasických parafínových svíček. Při hoření nevylučuje žádné škodliviny a doba hoření svíčky je až o 50% delší než u běžných parafinových svíček. Svíčky vyrobené z palmového vosku nevadí alergikům ani astmatikům.

Odlévají se ručně a při dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Jelikož se textura každé palmové svíčky liší, tak je každý kus originálem

Svíčku nenechávejte hořet déle než 1 hodinu, poté nechte pracovat její energií

220 g

150,00 Kč