Svíčky k rituálům 

08.01.2021

Oheň představuje sílu a vůli, proto je rituální svíčka ideální pro stanovení cílů a práci na jejich realizaci. Svíčka pro nás dělá kouzlo, slouží nám k jasnosti, soustředění a nasměrování k našemu záměru do světa.  

Máte čisté a jasné záměry? Vyberte si vhodnou svíčku. Můžete použít jakoukoli svíčku, která se vám líbí a která vám vyhovuje. Zvolte si barvu, každá barva má svou symboliku, je vhodné vybrat tu, která s vámi rezonuje.  

Můžete si vyzdobit místo kolem svíčky, vhodnými kamínky, okvětními lístky, bylinkami. Element Vody podpořte éterickým olejem odpovídající vašim pocitům, do elementu Vzduchu přidejte bylinky, element Země podpoří krystaly, oheň a plamen je silným symbolem a má v sobě sílu kouzla. Průvodci

Najděte si klidné místo, kde nebudete rušeni, zavřete si oči  a popřemýšlejte co je vašim záměrem a představte si konečný výsledek. Důležitá část rituálu je ponechání času. Je vhodné, aby svíčka dohořela celá, je to jako nechat jí dokončit duchovní práci. Nezapomeňte projevit vděčnost, poděkujte, že váš záměr je uvedený v pohybu. 

Rituál se svíčkou vám pomůže začít a bude vás motivovat,  záměr s ní podpoříte, ale hlavní práci musíte udělat vy.

ERIKA HARWOOD

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
   T: +420 775 234 669                    email: kvetoveesence@seznam.cz                  FB kvetovaterapieessencies                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!