Indigo děti

23.08.2019

Indigo dítě je tu proto, aby nás přiblížilo naší pravé podstatě.  Tyto děti to vědí. Indigo cestuje pohodlně mezi světy obvykle v noci, když si myslíme, že spí.

Indigo si to pamatuje a ví, kdo jsme, že naše vnitřní vědomí, zdaleka přesahuje naše psychické schopnosti.

Přesto však, ne všechny děti narozené od roku 1980 jsou indigové. Mnoho z nich přineslo hlavní výzvy z minulých životů, kterým stále čelí. Jakmile se však poučení naučí a odpouští se vzorce, připojí se k řadám kosmického pečujícího indiga.

"Složité vnitřní fungování naší DNA se mění ... Vztahy mozkových vln se spontánně pohybují ve vyšších vibračních vzorcích jako elektromagnetická pole v naší DNA. Z tohoto důvodu naše mozky spolupracují jako soudržné jednotky vědomí. To znamená lidstvo je stále více vědomé a směřuje k tomu, aby se stalo vnímajícími bytostmi - vědom si všeho najednou. "Konverzace s dětmi současnosti, Meg Blackburn Losey

Co tedy způsobilo, že jsme ztratili kontakt s naším vnitřním věděním?

Jednoduše řečeno, před tisíci lety jsme začali "myslet" místo "cítit". Naše schopnost proniknout do kolektivního vědomí je stále v nás, jen jsme zapomněli, jak ji používat. Ego se stalo naším vládcem. S minulostí jako našeho průvodce jsme dali naši moc egu, což nás děsilo. Intelekt způsobil, že jsme ztratili naše spojení s kolektivním vědomím, takže jsme se cítili sami.

Někteří dospělí dokázali získat alespoň část tohoto dřívějšího poznání. Na oplátku rodí děti, které si pamatují, jak funguje kolektivní vědomí, a používají ho. Jejich potomky jsou jejich potomci.

"Závěr naší knihy byl, že dnešní děti se liší - náročnější, inteligentnější, konfrontační, intuitivnější, více duchovní a v některých případech dokonce násilnější - od jakékoli generace, kterou jsme dosud viděli. To vyžaduje novou a jiný způsob rodičovství a vzdělávání - mimo staré způsoby. " Péče a krmení vašich indigových dětí, Doreen Cnosti

Odkud pochází pojem "Indigo Child"?

Nancy Ann Tappe, učitelka a poradkyně, studovala lidské aurické pole, jinak známé jako jejich elektromagnetické pole. Pole obklopuje všechny živé bytosti. Dokonce o tom napsala knihu s názvem "Porozumění vašemu životu skrze barvu".

Prostřednictvím barev v auře zavedla šokující přesný a odhalující způsob, jak psychologicky profilovat člověka pomocí nové metody aurické barvy. Příznaky indigo dítěte ve skutečnosti začaly již v 50. letech 20. století u několika lidí. Všimla si, že 80 procent dětí narozených po roce 1980 mělo nové tmavě modré aurické pole. Tuto novou barvu nazvala indigo.

Jaké jsou vzorce chování Indigos?

 1. Rodí se s pocity, že jsou zvláštní a měli by být uctíváni.
 2. Indigo ví, že sem patří takoví, jací jsou, a očekávají, že si to také uvědomíte.
 3. Tyto děti jsou sebevědomější a mají vyšší pocit vlastní hodnoty.
 4. Absolutní netolerance autorit
 5. Některá pravidla, která jsme tak pečlivě dodržovali, když se jim děti zdají hloupé a bojují proti nim.
 6. Pevné rituální systémy jsou považovány za archaické pro indigové dítě. Mají pocit, že by vše mělo být tvořeno kreativní myšlenkou.
 7. Jsou bystří a často mají lepší představu o metodě, než ta, která je  zavedena po celá léta. Díky tomu se jeví jako "systémoví sběratelé".
 8. Dospělí často považují indiga za antisociální, pokud nejsou s jinými indigy. Často se cítí ztraceni a nepochopeni, což je přiměje dovnitř.
 9. Staré metody, jako: "Počkejte, až se váš otec vrátí domů," na tyto děti nemají žádný vliv.
 10. Naplnění jejich osobních potřeb je pro ně důležité a dají vám vědět.

Jste indigo?

Toto jsou charakteristiky indiga, jak je uvedeno v části Péče a krmení vašeho dítěte Indigo:

 • Silná vůle
 • Narodil se v roce 1978 nebo později
 • Svéhlavý
 • Kreativní, s uměleckým vkusem pro hudbu, výrobu šperků, poezii atd.
 • Náchylné k závislostem
 • "Stará duše"
 • Intuitivní nebo psychické, možná s historií vidění andělů nebo zesnulých lidí
 • Buď agresivní jednáním, nebo křehký introvert
 • Nezávislý a hrdý, i když vás neustále žádají o peníze
 • Mají hlubokou touhu pomoci světu velkým způsobem
 • Vlny mezi nízkou sebeúctou a velkolepostí
 • Pravděpodobně bylo diagnostikováno, že má ADD nebo ADHD
 • Je náchylný k nespavosti, neklidnému spánku, nočním můrám nebo obtížím / strachu ze zaspání
 • Má anamnézu deprese nebo dokonce sebevražedné myšlenky nebo pokusy
 • Hledá skutečné, hluboké a trvalé přátelství
 • Snadno se spojí s rostlinami nebo zvířaty.

Účinky Ritalinu a dalších léků na indigy diagnostikované s ADD nebo ADHD

"Indigo Děti, které užívají Ritlin nebo jiné psychotropní drogy, brzy ztrácejí kontakt s jejich intuicí, psychickými schopnostmi a válečníky. Tyto děti byly poslány na Zemi s těmito třemi duchovními dary za výslovným účelem očistit naši planetu, environmentálně i společensky." Péče a krmení vašeho Indiga dítěte, Doreen Cnosti

Potlačující drogy, jako je Ritalin, mohou způsobit, že indigo dítě zapomene na svůj životní účel, což pouze zpožďuje to, co se změnilo na naší Zemi, abychom mohli v něm nadále žít.

Jedním z důvodů, proč má indigové, křišťálové nebo duhové dítě potíže se spaním, je to, že k nim přitahují nepříznivý duchové. Tito duchové vědí, že je tyto děti vidí a cítí. Díky tomu jsou ve škole podrážděnější a neklidnější. Školy a lékaři z toho rozhodnou, že jsou ADHD nebo ADD.

Jak by tedy vypadal ideální Indigův svět?

Indigové mají na této planetě nějakou práci a oni to udělají. Jejich úkolem je pomoci eliminovat hodnoty světového věku, které právě prošly v roce 2012, a nahradit je hodnotami nového světového věku. Berou svou práci velmi vážně, i když si toho nejsou vědomi. Připravují svět na nové hodnoty "lásky, bratrství, jednoty a integrity". Proroctví Indigo hovoří o tom, jak jsou tyto speciální děti předchůdci, aby dramaticky změnili slovo pro příští změnu ve velkém cyklu v oblasti roku 2012. Odpuštění vůči druhým je klíčovým prvkem, který pomáhá uzdravit Zemi. Indigův svět by byl:

 1. Bez všech přísných chemikálií.
 2. Potraviny by byly ekologicky pěstovány, místně pěstovány, čerstvé s minimálním zpracováním a rafinací.
 3. Vzdělávání by bylo pro všechny a děti by měly mnohem větší slovo ve své vzdělávací budoucnosti a kurikulu.
 4. Rodina by znamenala, s kým jste v té době, a budete inkluzivní k většímu okruhu lidí.
 5. Náš politický systém by byl skutečně pro větší dobro všech, mnohem demokratičtější, dokonce socialističtější.
 6. Všechny země a všichni lidé by společně pracovali na lepším životě na celé planetě.
 7. Příroda a její potřeby by byly na prvním místě, včetně čistého vzduchu a půdy.
 8. S dětmi by se mělo zacházet s úctou a měla by se s nimi konzultovat všechna rozhodnutí, která by je ovlivnila.
 9. Všichni lidé by si byli rovni bez ohledu na jejich rasu, barvu, pohlaví nebo vyznání.

Závěr:

Potrestali jste je, ale stále se nebudou řídit "našimi" názory na to, jaké by mělo být ukázkové dítě. Proč? Mnoho indigů vidí jejich budoucnost a ví, co se jim snažíme naučit, je zbytečné a irelevantní.

Indigo má obrovské množství houževnatosti a vůle. Díky své citlivosti na chemikálie, zpracované potraviny a autoritu nám ukazují, co se v našem světě musí změnit. Jsou citlivé na tolik věcí. Indigo dítě vám řekne, že bychom neměli používat tyto škodlivé chemikálie, pokud jsme opravdu milovali naši Zemi a jeden druhého.

"Indigové děti jsou" přirozené děti v nepřirozeném světě. "... jejich imunitní systém (fyzicky i emocionálně) není schopen asimilovat pozemské toxiny v potravinách, vodě, vzduchu, toaletních potřebách, čistících prostředcích, umělém osvětlení a ve vztazích "Vědci objevili obrovské vazby mezi ADHD a toxiny životního prostředí." Péče a krmení dětí Indiga, Doreen Virtue.

Autor: Sandra Weaver 

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
   T: +420 775 234 669                    email: kvetoveesence@seznam.cz                  FB kvetovaterapieessencies                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!