Květové esence

Léčba květovými esencemi není novinka, tato terapie, byla používána domorodci v Austrálií a Peru. V 16. století jí představil lékař Paracelsus, který nechal pacienty pít rosu z květin, aby měli přístup k těmto léčivým vlastnostem.

Na počátku 20 století oživil léčbu květovými esencemi Dr. Bach, uvědomil si, že příroda poskytuje jemnou a účinnou metodu léčení a vytvořil sadu 38 květových esencí.

Nejznámější květové esence jsou právě Bachovy esence. Dnes existují stovky společností po celém světě vyrábějící květové esence a esence z minerálu. Tyto esence jsou souhrnně známé jako vibrační medicína. 

Australské esence Love Remedies

Esence lásky, vytvořili Juta a Harald, kteří, jsou průkopníky nové metody k získávání esencí, základem je 45 léčebných esencí z Australských divokých květů nazvaných Love Remedies.

Je to nová generace květových esencí, které jsou vyrobeny z energie živých rostlin. V Austrálií se nachází mnoho neobvyklých a nejstarších odrůd rostlin, květy jsou zde jiné, slunce silnější, to zvyšuje vibrace rostlin. V esencích se odráží jedinečnost, moudrost a síla této země.

Juta a Harald objevili novou metodu při tvorbě květových esencí, která respektuje život květin.

S jejich metodou (říká se jí Štěpánovská metoda), rostliny necítí žádné trauma a tělo přijímá pouze milující a léčivé vibrace rostliny, jejich metoda nenarušuje život rostliny, tím se vytváří účinnější léčení a více nás přibližuje k přírodě

Při jejich tvorbě, bylo pro ně těžké pochopit proč ubližovat rostlině, aby vytvořila podstatu, pokud vše co potřebujeme je energetický otisk její životní síly, při řezu může rostlina projít šokem nebo traumatem. I rostliny jakožto živé, mají schopnost cítit stres a bolest, pokud jsou jejich části zraněny, tato negativní energie může být přenesena i na naše tělo, zejména pokud léčíme emoce.

Při tvorbě esencí Love Remedies, není žádná část rostliny odstraněna nebo poškozena. Při tvorbě esencí se přes rostlinu nalévá voda, která se sbírá do sklenice, tento postup se s použitím stejné vody opakuje, aby se přenesl vibrační otisk rostliny, inspirací jim byl podobný postup, který používali domorodci.

Esence jemně, ale účinně pomáhají rozplétat naše energetické uzly, které v sobě máme, láskyplně nás vedou do bodu, kdy blok nebo vzorec vznikl. S jejich pomocí na něj můžeme pohlédnout a také ho změnit. 

Pregnacy esence

Víte, že jsou květové esence určeny pro ženy v období těhotenství a porodu?

Květové esence mohou být balzámem na tělo i duši během 9 měsíců těhotenství, posilují sebevědomí, umožňují bezstarostné těhotenství a usnadňují porod, pomáhají ženě naladit se na sebe a vnímat potřeby své a miminka, pomohou vám naladit se na svou intuici.

Děti v bříšku vnímají květové esence a tím i lépe komunikují s maminkou, dítě v bříšku cítí, zda je chtěné a milované nebo je odmítáno nebo pokud chtěl rodič jiné pohlaví, pokud žena v těhotenství cítí lásku a vděčnost, automaticky se pojí její srdce s dělohou, která posiluje zdravé těhotenství.

Velmi často se stává v těhotenství, že bývají aktivovány potíže, jejichž původ je nalezen v dětství nebo předchozím těhotenstvím, esencemi můžeme uzdravovat emoční stavy ženy.

Esence jsou vhodné už před plánovaným otěhotněním, kdy si můžeme poodkrýt a zpracovat naše emoce, různé obavy, strachy, úzkostí, předchozí porody, můžeme detoxikovat naše tělo a vědomě se tak připravit na těhotenství.

Těhotenství je v životě ženy transformační období, prožívá širokou škálu pocitů jako je radost, nejistota, obava, úcta k životu, přičemž podstupuje mnoho fyzických a emočních změn.

S čím mohou ženám pomoci?

Esence pomáhají s neplodností bez fyzické příčiny

Zlepšují kvalitu vajíčka a spermie

Jsou nápomocné při přípravě na početí a těhotenství

Pomáhají s emocemi v době těhotenství

Pomáhají zpracovat emoce z předchozího těhotenství

Nezpravované věci z dětství, které se mohou v tomto období objevit

Odstranění napětí, svalového napětí

Pomáhají naladit se a komunikovat s miminkem

Rozvíjí harmonický vztah k miminku a rodičovství

Dorovnávají hormonální nerovnováhu

Zklidnit ranní žaludeční nevolnosti

Zmírní fyzickou bolest

Pomohou zpravovat šok, trauma

Pomoc při kojení

Esence vytváří ochranu pro miminko

Pomáhají při bolestech bříška

Květové esence, jsou určeny pro ženy v období těhotenství a porodu, po porodu a v šestinedělí, esence pracuji s ženou v tomto období láskyplně a jemně jí provedou emocemi, které těhotenství přináší, pomáhají se strachy a obavou, únavou, náladovostí, přinášejí radost, chrání miminko před zářením ultrazvuku, pomocí esencí lze navázat kontakt s miminkem, pokud je miminko KP mohou být esence nápomocny, esence jsou skvělými pomocníky při porodu, napojení na sebe a důvěra v sebe a své tělo, v šestinedělí na regeneraci, obnova sil, kojení, zánět prsa, ošetření jizvy

Květové esence pomáhají ve všech fázích rodičovství a mohou mít prospěch pro dítě, matku i otce.

                                                                                            Rychlý kontakt                                                                                               
   T: +420 775 234 669                    email: kvetoveesence@seznam.cz                  FB kvetovaterapieessencies                                                         
Všechna práva vyhrazena 2016    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!