Australské esence Love Remedies

Esence lásky, vytvořili Juta a Harald, kteří, jsou průkopníky nové metody k získávání esencí, základem je 45 léčebných esencí z Australských divokých květů nazvaných Love Remedies.

Je to nová generace květových esencí, které jsou vyrobeny z energie živých rostlin. V Austrálií se nachází mnoho neobvyklých a nejstarších odrůd rostlin, květy jsou zde jiné, slunce silnější, to zvyšuje vibrace rostlin.  V esencích se odráží jedinečnost, moudrost a síla této země. 

Juta a Harald objevili novou metodu při tvorbě květových esencí, která respektuje život květin. 

S jejich metodou (říká se jí Štěpánovská metoda), rostliny necítí žádné trauma a tělo přijímá pouze milující a léčivé vibrace rostliny, jejich metoda nenarušuje život rostliny, tím se vytváří účinnější léčení a více nás přibližuje k přírodě

Při jejich tvorbě, bylo pro ně těžké pochopit proč ubližovat rostlině, aby vytvořila podstatu, pokud vše co potřebujeme je energetický otisk její životní síly, při řezu může rostlina projít šokem nebo traumatem. I rostliny jakožto živé, mají schopnost cítit stres a bolest, pokud jsou jejich části zraněny, tato negativní energie může být přenesena i na naše tělo, zejména pokud léčíme emoce.

Při tvorbě esencí Love Remedies, není žádná část rostliny odstraněna nebo poškozena. Při tvorbě esencí se přes rostlinu nalévá voda, která se sbírá do sklenice, tento postup se s použitím stejné vody opakuje, aby se přenesl vibrační otisk rostliny, inspirací jim byl podobný postup, který používali domorodci.

Esence jemně, ale účinně pomáhají rozplétat naše energetické uzly, které v sobě máme, láskyplně nás vedou do bodu, kdy blok nebo vzorec vznikl. S jejich pomocí na něj můžeme pohlédnout a také ho změnit. 


Indigo esence

Sadu esencí vytvořila paní Ann, původní profesí homeopat, se zaměřením na léčbu děti, při praxi klasického homeopata vnímala Ann, děti a jejich starosti a jejich potřeby.

V roce 1998, začala tvořit esence, které měla ve své ordinaci a pozorovala, jak na ně děti reagují a komunikují s nimi.

Většina esencí je zaměřena pro dospělé a jen málo esencí je tvořeno přímo pro děti a tak vznikla řada Indigo essence.

Aby tyto esence pro děti nové doby byly chápány dětmi, požádala Ann o spolupráci děti a společně s nimi vytvořila ESENCE PRO DĚTI NOVÉ DOBY.

Strávili spolu čas povídáním o věcech, které děti trápí a obtěžují, kde se cítí nepochopeny, oni i jejich přátelé, děti vybírali jména esencí a s každou esencí komunikovaly. Esence jsou tvořeny dětmi na jejich problémy, starosti, mluvily o věcech, které je obtěžují a kde jim lidé nerozumí.

Tyto esence komunikují s dítětem a většina dnešních dětí, komunikuje s esencemi, pokud jsou v jejich blízkosti.

Většina dnešních dětí ví, že esence jim mohou pomoci, tyto děti volaly po medicíně, která by zde byla pro ně, která jim může pomoci zvládat jejich pocity a život na Zemi.

Esence jsou tvořeny pro děti nové doby, mohou se nazývat Indigo, Křištálové, Duhové, Diamantové.

Jsou tvořeny pro potřeby dětí nové doby, pro něž je např. obtížné zařadit se do kolektivu, doma i ve škole.

Říká se, že od roku 1980 přichází na svět stále větší počet dětí s neobvyklými charakterovými vlastnostmi, tyto děti jsou charakterizovány pravdomluvností, neschopností přizpůsobit se pravidlům a programům, nechtějí staré vzorce a programy chování, mají potíže s autoritami a mají touhu měnit svět.

Mnohé z těchto dětí, mají velmi silnou energií a určitý pohled na život, který může být náročný jak pro děti, tak pro rodiče.

Tyto děti mění naučené vzorce chování, které již nejsou zdravé a produktivní, a právě esence jim pomáhají ke komunikaci a harmonickému soužití nejen v rodině, ale i ve školkách a školách, pomáhají léčit a sjednotit celou rodinu.

Na rozdíl od dospělých nemají tyto nové děti žádný problém s přístupem k jejich duchovnímu světu.

Většina esencí je tvořena z rostlin, tyto esence jsou tvořeny z minerálu....

Minerály mají vlastnosti, které mohou pomáhat dětem na Zemi cítit se bezpečně:

• Mají stabilní, konstantní vibrace

• Mají definovanou strukturu, která se časem nemění

• Jsou to dary Země

Většina dětí si umí sama vybrat intuitivně esenci, kterou právě potřebují a která se jim líbí, je to pro ně zábava, děti velmi rády komunikuji s přírodou a matkou Zemi.

Pregnacy esence

Víte, že jsou květové esence určeny pro ženy v období těhotenství a porodu?

Květové esence mohou být balzámem na tělo i duši během 9 měsíců těhotenství, posilují sebevědomí, umožňují bezstarostné těhotenství a usnadňují porod, pomáhají ženě naladit se na sebe a vnímat potřeby své a miminka,  pomohou vám naladit se na svou intuici.

Děti v bříšku vnímají květové esence a tím i lépe komunikují s maminkou, dítě v bříšku cítí, zda je chtěné a milované nebo je odmítáno nebo pokud chtěl rodič jiné pohlaví, pokud žena v těhotenství cítí lásku a vděčnost, automaticky se pojí její srdce s dělohou, která posiluje zdravé těhotenství.

Velmi často se stává v těhotenství, že bývají aktivovány potíže, jejichž původ je nalezen v dětství nebo předchozím těhotenstvím, esencemi můžeme uzdravovat emoční stavy ženy.

Esence jsou vhodné už před plánovaným otěhotněním, kdy si můžeme poodkrýt a zpracovat naše emoce, různé obavy, strachy, úzkostí, předchozí porody, můžeme detoxikovat naše tělo a vědomě se tak připravit na těhotenství.  

Těhotenství je v životě ženy transformační období, prožívá širokou škálu pocitů jako je radost, nejistota, obava, úcta k životu, přičemž podstupuje mnoho fyzických a emočních změn.

S čím mohou ženám pomoci?

Esence pomáhají s neplodností bez fyzické příčiny

Zlepšují kvalitu vajíčka a spermie

Jsou nápomocné při přípravě na početí a těhotenství

Pomáhají s emocemi v době těhotenství

Pomáhají zpracovat emoce z předchozího těhotenství

Nezpravované věci z dětství, které se mohou v tomto období objevit

Odstranění napětí, svalového napětí

Pomáhají naladit se a komunikovat s miminkem

Rozvíjí harmonický vztah k miminku a rodičovství

Dorovnávají hormonální nerovnováhu

Zklidnit ranní žaludeční nevolnosti

Zmírní fyzickou bolest

Pomohou zpravovat šok, trauma

Pomoc při kojení

Esence vytváří ochranu pro miminko

Novorozencům pomáhají spojovat se Zemí

Pomáhají při bolestech bříška

Květové esence, jsou určeny pro ženy v období těhotenství a porodu, po porodu a v šestinedělí, esence pracuji s ženou v tomto období láskyplně a jemně jí provedou emocemi, které těhotenství přináší, pomáhají se strachy a obavou, únavou, náladovostí, přinášejí radost, chrání miminko před zářením ultrazvuku, pomocí esencí lze navázat kontakt s miminkem, pokud je miminko KP mohou být esence nápomocny, esence jsou skvělými pomocníky při porodu, napojení na sebe a důvěra v sebe a své tělo, v šestinedělí na regeneraci, obnova sil, kojení, zánět prsa, ošetření jizvy

Květové esence pomáhají ve všech fázích rodičovství a mohou mít prospěch pro dítě, matku i otce.